All rights reserved by AzaleaDesign

szczeniaczki          poprzednie mioty          obecny miot          plany

WSZYSTKIE nasze szczeniaczki są rodowodowe!!!


Szczenięta rodzą się w stosunkowo rzadko - gdy chcemy zatrzymac jedno z nich dla siebie lub naszych przyjaciół, kiedy wiemy, iż czekają na nie dobrzy, kochający właściciele.

Maluchy rodzą się i pierwsze tygodnie życia spędzają w naszej sypialni. W późniejszym okresie zapewniamy im stały kontakt z nami i nowymi bodźcami, a także możliwość szaleństw na świeżym powietrzu. Są doskonale socjalizowane, bawiąc się z dziećmi, innymi psami, biegając luzem po mieszkaniu i śpiąc na naszych kolanach. Całe swoje wczesne dzieciństwo są czyste, pachnące i szczęśliwe.

Małe Azalie nie opuszczają naszego domu przed ukończeniem 10-ciu tygodni. Odchodzą zdrowe, zaszczepione, odrobaczone, oczywiście z wyprawką, a my staramy się śledzić ich rozwój i dalsze życie.

Nie oddajemy ich wszystkim chętnym. To nasze najdroższe skarby, małe psie książątka - chcemy, ażeby przez całe życie były podobnie traktowane i robimy w tym kierunku wszystko, co tylko możliwe.
Ich właściciele stają się niejako częścią naszej rodziny. Zawsze mogą na nas liczyć. O każdej porze dnia i nocy pozostajemy do ich dyspozycji, w miarę swoich możliwości służąc pomocą i radą.